אודות ד"ר פנינה בר-סלע  Ph.D

אודות ד"ר פנינה בר-סלע  Ph.D

ד"ר פנינה בר-סלע סיימה את התואר Ph.D במחלקה לרפואה ניסויית וחקר הסרטן, בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, בשנת 1973. לאחר מכן לימדה מקצועות פרה-רפואיים לסטודנטים לרפואה ועבדה במחקר של מחלת הסרטן, בבית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. ב-1980 עברה לעבוד בבית חולים "העמק " בעפולה וניהלה את המעבדה למיקרוסקופ אלקטרוני, שעבדה בין היתר במתן אבחנות מיקרוסקופיות לחולי סרטן.

עקב מחלות קשות בדרכי העיכול שליוו אותה מילדותה, פנתה ללימודי תזונה והשתלמה בנושא בארה"ב. היא עברה לעבוד במרפאה ובמעבדה בבית חולים עפולה בנושאי תזונה, נזקים של חומרי הדברה בירקות ובפירות ובנושאי בדיקות של מחלות מטבוליות. במשך חיפושי הדרך להבראה אישית, נפגשה ד"ר בר-סלע עם שיטתה של ד"ר אן ויגמור, שעזרה רבות להחלמתה. עם השנים השתלמה אצל ד"ר אן ויגמור עצמה, במכון שלה בבוסטון וכן במכונים נוספים שעובדים בשיטה זו, ברחבי ארה"ב. מאז שנת 1987, עוסקת ד"ר בר-סלע בייעוץ בתזונה בקליניקה פרטית, בהוראה בקורסים שונים ובקיום סדנאות בשיטה זו .
סדנת "התחדשות" היא סדנה לניקוי הגוף , הנפש והרוח בשיטת ד"ר אן ויגמור ובניהולה של ד"ר פנינה בר-סלע .
ד"ר פנינה בר-סלע כתבה ספר מקיף על עיקרי שיטתה של ד"ר אן-ויגמור, בשם: "התחדשות". הספר נמצא למכירה בחנויות הטבע,סטימצקי וצומת ספרים וכן ניתן לרוכשו ב"התחדשות".

ספר נוסף בשם: "התחדשות ב'" כתבה ד"ר פנינה בר-סלע עם התזונאית הבכירה – אתי רייס
עם ההעמקה בתורתה הרוחנית של ד"ר אן-ויגמור והרבה שנים של מדיטציה, נותנת ד"ר פנינה בר-סלע דגש מרכזי לחשיבות הנפש בריפוי ולקשר שבין בעיות פיזיות, תובנות מנטליות ותגובות רגשיות. הופעת הספרים של קריון בעברית, נתנו לה דחיפה נוספת להתפתחות בתחום הרוח ולאחר קורס בארה"ב עם לי קרול וצוותו קבלה רשות ללמד את תורת קריון בישראל.

לאחר לימודי "קבלה" ותורות רוחניות נוספות מלמדת ד"ר פנינה בר-סלע פיתוח מודעות דרך עבודה על ה- DNA, שהוא המערך הגנטי שלנו. דרך זאת מקפיצה את התקדמותנו על השביל הרוחני.

להלן מכתב ברכה מד"ר אן-ויגמור לד"ר פנינה בר-סלע לרגל פתיחת הסדנאות בארץ.